Wejście z klasą

„Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie” dlatego jest niezwykle ważne, aby już na początku przykuć uwagę gości i sprawić, że poczują się mile widziani. Efektowne i dobrze przemyślane wejście to również swego rodzaju wrota, które niczym królicza nora z Alicji w Krainie Czarów potrafią przenieść uczestników wydarzenia z codzienności w realia naszego eventu.

1. OŚWIETLENIE

Jeśli organizujemy imprezę w zabytkowym budynku z ciekawą architekturą powinniśmy pozwolić by jego unikalny charakter mówił sam za siebie. Wystarczy dodać delikatne oświetlenie, aby podkreślić detale i artystyczne walory fasady. Najlepiej w tym celu wybrać subtelne reflektory, uplighty lub oświetlacze typu „wallwasher”.

2. PROJEKCJA OBRAZÓW

W przypadku organizowania eventów wieczornych, gdy na dworze panuje już przyjemny mrok, wrażenie zrobią kolorowe obrazy rzucone na płaską elewację budynku. Od statycznego logo firmy przez ruchome wizualizacje aż po zaawansowane projekcje wykorzystujące technologie mappingu 3D projekcje zmienią nawet najzwyklejszą powierzchnię w ogromny bilbord i pozwolą nadać jej wyjątkowy wygląd. Jest to również świetna forma reklamy, ponieważ oryginalna oprawa z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów.

3. ŁUK

Łuki są rozwiązaniem nieco mniej spektakularnym,  ale ich niewątpliwą zaletą jest ich wszechstronność. Dodatkowo pozwalają uzyskać świetny efekt, nawet w sytuacji gdy do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń. Podczas eventów organizowanych w ciągu dnia zawsze sprawdzą się łuki kwietne, które poza zmysłem wzroku pobudzają również zmysł  powonienia. Wieczorami, wejście na imprezę zaczarują arkady drobnych lampek. Ta forma dekoracji nie ma żadnych ograniczeń, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ją do charakteru wydarzenia oraz wystroju sal.

4. TUNEL LCD

Zarówno wyświetlacz w formie tunelu, jak i szereg ekranów, na których wyświetlane będą krótkie kilku- kilkunasto-sekundowe klipy stanowią świetne rozwiązanie gdy chcemy opowiedzieć uczestnikom imprezy historię lub filozofię marki, przybliżyć cel wydarzenia np. podczas charytatywnej gali  lub po prostu zbudować napięcie jeszcze przed wkroczeniem zaproszonych gości na właściwą część eventu.

5. CZERWONY DYWAN

Wprawdzie faktyczne użycie czerwonego dywanu jest już passe, ale stworzenie przejścia, na którym goście poczują się jak gwiazdy jest jednym z najlepszych sposobów wprowadzenia ich w pozytywny nastrój i zaskarbienia sobie ich przychylności. Czasami wystarczy zmiana koloru albo faktury np. wykorzystanie dywanu z trawy aby nadać klasycznemu rozwiązaniu świeżego charakteru. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie punktowego oświetlenia i stworzenie ekskluzywnego wybiegu.

Wejście na teren eventu jest jego integralną częścią i powinno być utrzymane w podobnej stylistyce stanowiąc z wnętrzem spójną całość. Warto jednak pamiętać, że nawet najbardziej efektowne wejście nie zastąpi kontaktu z żywym człowiekiem, dlatego tak  bardzo ważne jest, aby już na początku goście zostali przywitani przez hostessę, która nie tylko wskaże drogę i odpowie na pytania, ale również wprowadzi w odpowiednią atmosferę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

X
0

Your Cart