Przyjęcie z okazji Dnia Kobiet dla firmy Lenovo wspólnie z Ulala Chef

27 lutego uczęstniczyliśmy w tworzeniu czegoś wspaniałego razem z Ulala Chef i stylowym loftowym Studio 4MC na Pradze. Była to prywatna kolacja z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dla przepięknych pań z firmy Lenovo w oprawie pięknych kwiatów w aranżacji od Muscari.

Ulala Chef to nowa marka, dzięki której chefowie spotykają klientów, by gotować dla ich gości na prywatnych przyjęciach. Chef robi zakupy, przyjeżdża do Twojego domu wraz z elegancką zastawą i sztućcami, gotuje dla Twoich gości, a na koniec nawet sprząta kuchnię. Wszyscy mogą się zrelaksować i cieszyć swoim przyjęciem!

Studio 4MC zostało znakomitym wyborem dla realizacji takiego rodzaju eventu, gdyż posiada w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnię, która jest zaaranżowana do eventów kulinarnych, sesji zdjęciowych czy nagrań filmowych.

Kolację zaserwował duet chefów Ulala Chef Michał Matuszewski oraz Sebastian Gołębiewski. Wyszło rajsko i tropikalnie. Klimat studio spzryjał wydarzeniu, gdzie było mnóstwo przyjaznej naturalnej zieleni w postaci palm, kwiatów i paproci. Panie makijażystki przygotowywały gości przed sesją foto, a nasz fotograf Dariusz Breś przygotował niesamowitą fotorelację z wydarzenia.

Zaprazamy do obejrzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

X
0

Your Cart