Postaw na unikalne wnętrze

Powodzenie eventu zależy od tego czy uda się wzbudzić zainteresowanie zaproszonych. Niezależnie od charakteru wydarzenia nie mi nic gorszego niż nuda i pospolitość. Jeżeli goście tydzień później nie będą pamiętać gdzie byli i co robili, cały wysiłek włożony w organizację imprezy pójdzie na marne. W czasach, w których ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani różnymi bodźcami, a liczba wydarzeń na które jesteśmy zapraszani, starczyłaby na więcej niż jedno życie organizatorzy eventów prześcigają się w wymyślaniu sposobów na skuteczne przykucie uwagi gości. O sukcesie w wyścigu decydować może każdy szczegół. Oprócz zapewnienia uczestnikom ciekawej rozrywki trzeba zadbać również o jej odpowiednią oprawę. Dlatego warto wybrać lokal, który swoim niepowtarzalnym charakterem i unikalną atmosferą zapadnie gościom w pamięci.

WEHIKUŁ CZASU

Udany event to przemyślana opowieść, która od wejścia powinna porwać gości i przenieść ich w inny świat. Nie przypadkiem Brzechwa zaczynał snuć historię Kopciuszka od słów „Bardzo dawno, może przed wiekiem, Przed dwoma wiekami czy trzema…” – minione czasy rozpalają wyobraźnie nie tylko najmłodszych. Zabytkowe obiekty kryjące w sobie magiczną moc łączenia tego co obecne i namacalne, z tym co odległe i ulotne pozwalają oderwać się od codzienności. Panująca w nich atmosfera sprawia, że każdy event nabiera wyjątkowego charakteru, dlatego stare kamienice, przepiękne pałace czy dawne forty sprawdzą się zarówno podczas wydarzeń firmowych jak i prywatnych uroczystości.

DRUGIE ŻYCIE

Nie od dziś ogromną popularnością cieszą się obiekty poprzemysłowe. Znajdujące się na uboczu wśród bujnej zieleni hale i pracownie zmieniają często swoje przeznaczenie. Niegdyś wypełnione ciężkim sprzętem, dziś zachwycają przestronnością i niepowtarzalnym klimatem. Puste wnętrza łączące w sobie surowy charakter industrialnej architektury z elementami nowoczesnego designu, przyciągają fanów alternatywnego piękna. Wnętrza te świetnie sprawdzają się jako tło wszelkich wydarzeń artystycznych.

ZMIEŃ ZASADY GRY

Przełamanie schematów i zmiana otoczenia może okazać się dobrym pomysłem, nie tylko podczas chwil relaksu, ale także w czasie pracy. Pomieszczenia biurowe, w których spędzamy coraz więcej godzin wzmagają poczucie rutyny. Warto zachęcić współpracowników do szukania nieszablonowych rozwiązań, przez zorganizowanie następnego spotkania zespołu, burzy mózgów czy konferencji w wyjątkowej scenografii np. sal muzealnych.

Trzymanie się utartych ścieżek wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem, jednak może oznaczać nudę i powszedniość, dlatego warto spróbować czegoś nowego co zaskoczy uczestników. Oczywiście wyjątkowa lokalizacja nie gwarantuje sukcesu ale jest ona z pewnością jednym z najważniejszych elementów podczas budowania niezapomnianego doświadczenia. Unikalne wnętrza pomagają organizatorom opowiedzieć historię, która zainteresuje gości i sprawi, że zapamiętają chwile w nich spędzone na długo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

X
0

Your Cart