Opis

Zorza to współczesna przestrzeń bistro, która powstała na fundamentach wyjątkowych smaków oraz kulinarnych uciech, dla których inspiracją nieprzypadkowo stały się różne zakątki świata. Wystrój jest mieszanką Art Deco z nowoczesnością. Jedzenie jest fuzją tradycyjnej kuchni polskiej oraz smaków z całego świata. Zmienny charakter Zorzy daje się odczuć gdy rano leniwie spogląda na budzącą się elegancką ulicę Żurawią serwując śniadania tym, którzy idą podbijać świat biznesu i mediów. W południe gwarna i prędka jak przystało na bycie w centrum polskiej stolicy, a wieczorem świętująca i komfortowa.

Zorza, będąc dumnym dzieckiem Grupy Warszawa, przełamała swoimi pięknymi wnętrzami sposób myślenia o restauracjach i kawiarniach, stając się gwiazdą wielu sesji modowych czołowych polskich projektantów oraz światowej klasy magazynów. Znajdziemy dużo drewnianych elementów, stoły z wysokimi hokerami i wygodnymi ławami wewnątrz. Poza drewnem w wystroju dominuje złoto i elementy graficzne – prostokąty, kółka, lejkowe lampy (zabytkowe zresztą).

To miejsce wyjątkowych spotkań i niesamowitych ludzi: przyjaciół, znajomych, bliskich. Jasne i ciepłe wnętrza sprawdzą się zarówno podczas eventów organizowanych w ciągu dnia, jak i wieczornych bankietów, wydarzeń kulturalnych, wernisaży oraz spotkań autorskich.

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena