Opis

The View 28th floor to 800-metrowa przestrzeń gotowa pomieścić nawet 500 osób będąca częścią wyjątkowego klubu „The View”. Lokal znajduje się na 28. piętrze Spectrum Tower – jednego z najwyższych i najnowocześniejszych budynków Warszawy. Znajdujący się w ścisłym Śródmieściuklub to wyjątkowe miejsce, które swoim wystrojem nawiązuje do architektury i klimatu Nowego Jorku.

Do klubu wjeżdża się dwiema panoramicznymi windami. Na 28. Piętrze znajduje się podświetlany, onyksowy bar, dancefloor i konsoleta dj-ska. Klub wyposażony jest w nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie. Dodatkową atrakcją są dwa tarasy ze stolikami i kanapami, z których rozpościera się piękny widok na panoramę stolicy. Na pierwszym z nich można ogrzać się przy klimatycznym kominku, a na drugim posłuchać szumu fontanny. W środku zaaranżowano też ekskluzywną strefę VIP mieszczącą 50 osób.

The View 28th floor sprawdzi się zarówno podczas uroczystych bankietów, jak i szalonych imprez. Dla gości dostępne jest wifi, a bezpieczeństwa pilnuje profesjonalna ochrona. Na terenie lokalu znajduje się wydzielona palarnia.

Lokalizacja

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena