Opis

STIXX Bar & Grill to otwarty w 2016 roku nowoczesny obiekt restauracyjno-konferencyjny, położony w samym środku nowego biznesowego centrum Warszawy – Warsaw Spire, przy Placu Europejskim 4A, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra: Rondo Daszyńskiego, hotelu Hilton i 10 minut od Dworca Centralnego.
STIXX Bar & Grill został zlokalizowany w historycznym magazynie z lat 50., dawniej należącym do Wojskowych Zakładów Graficznych Bellona, i obejmuje łącznie prawie 1500 m2 powierzchni, w tym ok. 1000 m2 powierzchni restauracyjno-konferencyjnej. Ingerencja w wizualną zewnętrzną część budynku była celowo znikoma. Elewacje zostały nieznacznie przeprojektowane, a oryginalne historyczne cegły przeszły etap renowacji, aby odzyskać dawny blask. Wnętrze budynku zostało gruntownie przeprojektowane tak, aby całość spełniała współczesne standardy budowlane oraz funkcję lokalu konferencyjno-gastronomicznego. Obiekt zachwyca niesamowitą architekturą i wystrojem wnętrz, w sali głównej znajduje się strefa degustacji win oraz pionowa szafa chłodząca na ok. 1000 butelek wina, otwarta na restaurację kuchnia zlokalizowana na podwyższeniu zapewnia gościom niesamowite efekty wizualne, a całoroczny taras z rozsuwanym dachem, sale konferencyjne, sale VIP i LOUNGE, razem z salą główną, wyjątkową powierzchnię dają możliwość organizacji różnych imprez.
Planujesz spotkanie rady nadzorczej, wprowadzenie nowego produktu na rynek, spotkanie networkingowe, szkolenia, całodniową konferencję lub dużą imprezę firmową, a może uroczystą galę?
W Stixx Bar & Grill jest możliwa organizacja każdego wydarzenie dla grup od 6 do 1000 osób!
Sale konferencyjne, pomieszczenia na imprezy firmowe oraz cała restauracja, włącznie z tarasem, stanowią przestrzeń o powierzchni 1500 m2, wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz nowoczesne oświetlenie. Możemy aranżować ją w dowolny sposób, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. Użytkowa powierzchnia obiektu to 982 m2, na którą składa się sala główna, całoroczny taras, sala VIP, sale konferencyjne i sala INSPIRE. Możliwa jest także dobudowa namiotu od strony tarasu i powiększenie powierzchni eventowej do 1300 m2, przy liczbie uczestników do 1000 osób.
Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę konferencyjną oraz doskonałą kulinarną ucztę, przygotowaną przez międzynarodowy zespół Szefów Kuchni, dedykowaną specjalnie dla naszych Gości – wydarzenie zorganizowane w STIXX Bar & Grill pozostanie niezapomnianym przeżyciem!

VIP Room to idealna, elegancka sala o powierzchni 43 m2  dla ok 30 osób przeznaczona do zorganizacji kameralnych spotkań firmowych lub prywatnych. Sala VIP wyposażona jest w 60-calowy TV, flipchart oraz klimatyzację.

W STIXX znajdują się również dwa pokoje konferencyjne o łącznej powierzchni 41 m2, które można połączyć lub rozdzielić za pomocą mobilnej ściany na dwie mniejsze niezależne części. Każda z nich jest wyposażona w projektor, ekran projekcyjny, TV SAMSUNG, głośniki wysokiej jakości oraz flipchart. Podłoga jest połączeniem polerowanej posadzki betonowej i wykładziny. Obie sale są klimatyzowane i posiadają dostęp do światła dzięki dużym oknom. W jednym z gabinetów dodatkowo zlokalizowano okno z widokiem na restaurację. Połączone sale pomieszczą do 40 osób.

INSPIRE Lounge to wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa posiadająca własny bar. Po bokach sali na całej długości znajdują się sofy. Dodatkowo po lewej stronie na końcu zlokalizowano scenę, na której mogą występować artyści na żywo. Całość zwieńcza bar wykonany z surowej blachy z dębowym blatem.
INSPIRE Lounge jest wyposażona w dwa 60-calowe TV, projektor i ekran, wysokiej klasy system nagłośnieniowy oraz flipchart. Wbudowana scena, możliwość zasłonięcia okien i specjalny system oświetleniowy sprawiają, że sala INSPIRE jest idealnym miejscem do organizacji większych wydarzeń z opcjonalnym afterparty. Pomieści do 130 osób.

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena