Opis

Sketch Nite to nowoczesny klub o neutralnym, ale wysoce estetycznym wystroju, mieszczący się w budynku Domu Artysty Plastyka, w samym sercu miasta. Lokal to prawie 600m² powierzchni na trzech piętrach, z których każde może stanowić niezależną przestrzeń. Wszystkie sale zostały wyposażone w wysokiej jakości sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy QSC.
70 m² Patio służy jako miejsce do zaczerpnięcia świeżego powietrza. Nie ograniczają go warunki pogodowe, ponieważ posiada własne zadaszenie oraz lampy grzewcze. Na życzenie klienta może tam zostać zainstalowany bar oraz stoły koktajlowe.
150m² Main Floor wyposażony został w zabudowaną DJ-kę oraz stanowisko dla vja/oświetleniowca. Posiada dwa osobne bary – w tym główny, pierwszy w Polsce bar multimedialny z mappingiem video. Na całej długości sufitu znajduje się 45 zaprogramowanych pixel barów w systemie Matrix.
100 m² Top Floor jest kameralną przestrzenią funkcjonującą niezależnie od reszty lokalu. Pomieszczenie jest w pełni wyposażone w nagłośnienie, sterowane oświetlenie efektowe, a także posiada mobilne stanowisko DJ-skie ze sceną.

Lokalizacja

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena