Opis

Ritual Cocktail Club – Niezwykłe, wyjątkowe miejsce dla wymagających. Wieczorem elegancki cocktail bar. Nocą klub, w którym panuje jedyna w swoim rodzaju ciepła, intymna i tajemnicza atmosfera. Tu każda spędzona chwila jest swoistym rytuałem.

Ritual tworzony był od początku przez najlepszych barmanów w Polsce – Mateusza Szuchnika i Pawła Rodaszyńskiego – zwycięzców prestiżowych konkursów World Class Poland.

Autorska karta koktajli Ritual jest bardzo bogata i zróżnicowana.
Tworząc ją czerpano inspiracje ze starej szkoły i korzeni sztuki barmańskiej, mając jednak na uwadze najnowsze trendy i innowacyjne pomysły.

W karcie znajdziecie Państwo zawsze specjalne menu koktajli „Rituals” wyróżniających się specjalnymi rytuałami przygotowania oraz serwowania np. „The Ritual Manhattan” infuzowany dymem z cygar lub „Sweet like Cardhu” ze specjalnym perfumowanym rytuałem.

Oprócz najlepszych koktajli Ritual serwuje także wyśmienitą kuchnię. Przekąski, dania główne, desery oraz świeże ostrygi. Kuchnia działa do późnych godzin nocnych, zatem jest to świetna alternatywa dla głodnych zarówno imprezowych, jak i kulinarnych wrażeń.

Piękne wnętrza Ritual zaprojektowało troje architektów: Aleksandra Hyz, Paulina Bąk oraz Mateusz Trojanowski.

Do dyspozycji Gości oddano 280 m2 na parterze oraz 160 m2 antresoli, dwa przestronne bary, parkiet, strefę stolików koktajlowych, strefę lounge oraz komfortową, przepiękną strefę VIP na antresoli. Antresola pomieści do 150 gości, można ją wynająć na wyłączność w kwocie 5.000 PLN.

Podział klubu na część barową oraz antresolę daje możliwość organizowania różnych wydarzeń i eventów w najlepszym stylu. Klub może pomieścić nawet 400 osób.

W cenie

  • Obsługa

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena