Opis

W historycznym sercu Warszawy w pobliżu najbardziej ekskluzywnych sklepów, u zbiegu ulic przy których znajdują się Galerie Handlowe polskich i światowych projektantów mody, mieści się Ole! Restaurant & Cocktail Bar – hiszpańska, śródziemnomorska kuchnia. Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań firmowych, kolacji biznesowych, przyjęć okolicznościowych, imprez eventowych.

Przestrzeń została podzielon na kilka sal. Pierwsza sala charakteryzuje się klimatem koktajlowym, jest niewielka.W standardowym ustawieniu możemy zaproponować Gościom 26 miejsc siedzących lub dwa 8 osobowe stoły.

Dalej znajduje się piękna, duża, wysoka sala, która pozwala przyjąć 20 osób w standardowym ustawieniu lub od 20 do 40 osób grupowo. Istnieje również możliwość zaaranżowania sali, aby zorganizować kolację koktajlową (na stojąco) nawet do 100 osób.

Ostatnia mała sala z antresolą jest idealnym miejscem na prywatne przyjęcia zamknięte lub kolacje biznesowe w odosobnieniu (z własną łazienką). Standardowe ustawienie to 16 osób na dwóch poziomach lub dwa stoły 8 osobowe.

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena