Opis

Bonum House to przestrzeń eventowa powstała w znanym studiu Nowe Hollywood. W jej sercu znajduje się przestronna, wysoka na 6m hala główna. Idealnie nadaje się na niezapomniany event, konferencję, szkolenia, pokaz mody, koncert, przedstawienie teatralne, wernisaż czy spotkanie integracyjne. Dodatkowo do dyspozycji klientów są także trzy przestronne, klimatyzowane garderoby z profesjonalnym oświetleniem do charakteryzacji. Imponujące lustra, szafki na przybory charakteryzatorskie oraz łazienki z prysznicami zapewniają komfort przygotowań do występu bądź pozwolą odpocząć i zregenerować siły.
Wzdłuż hali rozciąga się korytarz, z modułami odpowiadającymi kolejno sekcjom hali nagraniowej. Białe i fioletowe ściany zapewniają przestrzeni nowoczesny i elegancki wygląd. Można urządzić tutaj np. niecodzienną galerię, kącik wypoczynkowy czy stanowisko dla cateringu. Kilka przestronnych wejść zapewnia swobodną komunikację.
Na piętrze budynku znajduje się zaciszny VIP room. Przeszklona ściana umożliwia obserwowanie wydarzeń na hali a wygodne ciemne kanapy pozwolą się zrelaksować. Pokój można wykorzystać, jako strefę chillout lub pomieszczenie dla gości specjalnych z odrębnym cateringiem i obsługą barmańską.

Lokalizacja

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena