Opis

Restauracja Genesis to początek, to powrót do korzeni, do kuchni szczerej i prawdziwej, czerpiącej z natury to co najlepsze. Futurystyczny budynek swoim kształtem nawiązuje do serca, wnętrza którego przez cały dzień swój żar i ciepło do dań oddaje grill opalany węglem drzewnym i drewnem. Ogień uwalnia niepowtarzalny, dymny aromat drewna i zamyka go w rybach, owocach morza, stekach, mięsach i wielu innych daniach, których spróbujesz w Genesis.
Futurystyczna restauracja Genesis powstała w najbardziej oryginalnym budynku na Placu Europejskim. Autorem tej futurystycznej bryły jest architekt Przemysław Mac Stopa. Wnętrze restauracji znakomicie współgrała z zewnętrzną koncepcją budynku. Z kolei motywem przewodnim wnętrza jest drzewo, którego kształt pojawia się w menu i zdobieniach na barze.
Restauracja ma trzy poziomy – pierwszy z barem i niewielką prywatną salą, drugi z widokiem na kuchnię i trzeci z prywatną salą na biznesowe spotkanie. Genesis zadba o to, aby spełnione zostały najbardziej oryginalne życzenia kulinarne gości i zostanie idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej, spotkania biznesowego czy urodzin.
Niezobowiązująca atmosfera, elegancki, nowoczesny wystrój pełen organicznych kształtów, inspirowany naturą, sprawiają, że można na chwilę zapomnieć o pędzącym świecie i przenieść się w innym wymiar doznań.

Lokalizacja

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena