Opis

Jeśli chcesz odkryć prawdziwy klimat Warszawy…Apartament 8th floor stworzony specjalnie dla Ciebie! Wyjątkowa lokalizacja na terenie Soho Factory, gdzie słychać jazz, młodzi projektanci mody i designu pokazują efekty swojej pracy – to nowoczesna pełna życia i energii Warszawa. Trochę inna Warszawa, ta blisko praskich kamienic, tajemniczych historii, miejsc, gdzie przedwojenny duch spotyka powojennych artystów i nową warszawską bohemę.
Apartament mieści się w budynku Kamion Cross na terenie Soho Factory. To nowoczesny budynek z windą, lokalami na dole i ochroną. Apartament ma trzy osobne pokoje i część wspólną na którą składa się salon z kuchnią i duży przestronny balkon.
Pierwszy pokój to pokój „modern”, który ma wygodne łózko małżeńskie, telewizor, szafę, jest duży i przestronny i ma własną łazienkę.
Drugi pokój to pokój „babci” gdzie poczujesz się jak u własnej babci. Piękna tapeta w kwiaty, wygodne stare drewniane łoże i kufer pełen skarbów.
Trzeci pokój to pokój „trip” tutaj będziesz miał uczucie ciągłej podróży. Jak w wygodnym pociągu. Piętrowe łózko i klimat jak z kuszetki. Można zwiedzać świat nawet podczas snu.
Kuchnia i salon mają wszystko, by wygodnie Wam się wspólnie spędzało czas. Wyposażona kuchnia, wygodny stół, kanapa, książki, gry, gazety oraz duży przestronny balkon z leżakami.
W apartamencie są dwie łazienki i to też nie pozbawione duszy. Jedna łazienka nawiązuje do słońca Hiszpanii, druga to „Tetris”. Wszystko to wzbogacone plakatami lokalnych artystów i grafiką przedstawiającą naszą Warszawę. Jedyne takie miejsce na mapie stolicy!
Apartament świetnie się sprawdzi jako miejsce na zorganizowanie sesji zdjęciowej czy nagrań filmowych.

W cenie

  • test

Lokalizacja

Oceny

0.0
brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Nikt nie dodał jeszcze oceny.

Badź pierwszy!

Twoja ocena