Construction and Real Estate Day w Daylight Studio

23 listopada 2017 roku w Daylight Studio na Kolejowej w ramach Belgian Days 2017 odbyła się debata „Construction and Real Estate Day”. Za pomocą findspace.pl Belgijska Izba Gospodarcza zaprosiła do jasnego, przestronnego studio fotograficznego – które na jakiś czas przekształciło się w miejsce fascynujących prezentacji oraz aktywnej debaty – speakerów i przedstawicieli z branży budowlanej i deweloperskiej, m.in. Ghelamco Poland, CFE Polska, Indoorway, SmartAR, Immersion. Moderatorem dyskusji wystąpił pan Richard Stephens – redaktor naczelny Poland Today.

Daylight Kolejowa to 360m2 widnej, loftowej przestrzeni. Studio znajduje się w odrestaurowanym budynku Kolei Warszawsko-Wileńskiej, a jego lokalizacja na Woli i bardzo dobry dojazd zapewniły komfort logistyczny przy organizacji wydarzenia. Połączenie zabytkowej struktury z nowoczesną aranżacją wnętrza tworzyło niepowtarzalny charakter miejsca. W sali na uczestników imprezy czekały przepyszne przekąski.

Trzecia edycja CRED była skierowana na prezentację cyfrowych rozwiązań, stosowanych w budownictwie i nieruchomości, a także na tworzenie platformy networkingowej dla uczestników. Tematy, które były zaprezentowane w trakcie eventu to m.in. wirtualny spacer, najnowsze materiały budowlane i aplikacje dla branży nieruchomości, technologie, programy, wirtualna rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzona, rozwiązania mobilne, śledzenie aktywów i inne. Ponadto, eksperci podzielili się swoją opinią w trakcie dyskusji grupowej o tym, jak digitalizacja nieruchomości kształtuje przyszłość. Była to świetna okazja, aby spotkać się z ekspertami, którzy opracowują rozwiązania biznesowe oparte na najnowszej technologii.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

X
0

Your Cart