adidas Women Must Haves

Udostępnij

W sierpniu wystartowała nowa kampania reklamowa marki Adidas, promująca nową kolekcję Women Must Haves. Z naszą pomocą agencja MAKATA stworzyła niepowtarzalne zdjęcia w przepięknej scenerii Reduty Banku Polskiego.

Twarzą pierwszej zrealizowanej specjalnie na polski rynek kampanii sportowego giganta jest Ewa Chodakowska. Wieloletnia ambasadorka marki oraz jedna z najpopularniejszych trenerek fitness pragnie pokazać kobietom, że aby odnosić sportowe sukcesy nie potrzeba specjalnego sprzętu - wystarczy jedynie ich własne ciało, wygodny strój i odpowiednia  motywacja. Minimalistyczne przestrzenie Reduty Banku Polskiego, w których powstawały zdjęcia, stanowią idealną scenografię uwydatniającą przesłanie Adidas. Przestronna sala daje poczucie swobody i nieskrępowania ruchu. W jej surowym wnętrzu trenerka pozostaje sam na sam ze swoim ciałem i jego ograniczeniami. To przestrzeń, w której nic jej nie rozprasza, może w skupieniu poświęcić uwagę tylko sobie i podjąć wyzwanie przekroczenia swoich granic.

Twórcy z agencji MAKATA w czasie dwudniowej lipcowej sesji stworzyli niepowtarzalne, intymne zdjęcia stawiające w centrum silną i zdeterminowaną  kobietę, skoncentrowaną na wyznaczonym celu. To z myślą o niej Adidas stworzył swoją najnowszą kolekcję.

Kampania adidas Women Must Haves pojawi się zarówno w przestrzeni miejskiej – w witrynach sklepów i specjalnie zaprojektowanych citylightach jak i w Internecie.

 

Więcej informacji o Adidas Women Must Haves znajdziesz na adidas.pl/kobiety-trening oraz Instagramie adidas_pl.